Poznaj tajniki naturalnej pielęgnacji „od kuchni

Warsztaty z tworzenia kosmetyków naturalnych to wspaniały pomysł na urozmaicenie wieczoru panieńskiego lub spotkań integracyjnych w Twojej firmie.

To zdecydowanie interesujące zajęcie i to nie tylko dla Pań! Panowie również mają w tej kwestii wiele do powiedzenia, a i gama kosmetyków naturalnych dedykowanych dla mężczyzn radośnie się powiększa.

Podczas warsztatów możemy wykonać:

AROMATYCZNE ŚWIECE DO MASAŻU

Na bazie organicznych maseł jak na przykład Shea czy z kakaowca, odżywczych olejkòw tłoczonych wolno, w niskiej temperaturze. Z dodatkiem kompozycji naturalnych olejków eterycznych. Masaż takim ręcznie wykonanym balsamem to uczta dla zmysłòw i ogromna radość.

SŁODKIE KOSTKI PEELINGUJĄCE

Na bazie cukru trzcinowego oraz mieszanki ròżnych gatunkòw soli wykonamy peelingująco-odżywiające kostki, które pokochasz. To będzie prawdziwa bomba pielęgnacyjna dla Twojej skóry. Peeling połączony z masażem odżywczymi olejkami i dodatkami takimi jak glinki, witaminy, olejkami eterycznymi.

MUSUJĄCE KULE DO KĄPIELI

Kąpiel kleopatry w Twojej łazience? To całkiem możliwe! Z aromatyczną musującą kulą napakowaną po brzegi masłami i olejkami, z dodatkiem prawdziwego mleka pełnego oraz…miodu…do tego płatki ròż.

ODŻYWCZE MASŁO DO CIAŁA

Ukręcimy najbardziej odżywcze masło dla Twojej skóry. Zastąpi Ci ono nie jeden drogeryjny balsam. Dowiesz się jak z 3 prostych składników wyczarować puszyste masełko do całego ciała.

Te oraz inne kosmetyki wykonamy wspólnie z najwyższej jakości surowców. Pracujemy na organicznym maśle Shea pochodzacym z samej Ghany, na maśle kakaowym, oleju migdałowym, oliwie z oliwek i wielu innych skutecznych pielęgnatorach. Nasze dodatki to bogactwo glinek, maseł, i innych roślinnych skarbów natury. Do pakowania używać będziemy materiałów biodegradowalnych, takich jak szkło czy papier.

Czas trwania zajęć to około 3-4 godzin.

Cena: ostateczna wycena zależy od rodzaju kosmetyków i podawana jest indywidualnie

Jeśli planujesz warsztaty dla innej ilości osób lub dla innych produktów, proszę o zapytanie drogą mailową.

Zapraszam serdecznie!