Oferuję  najwyższej jakości ręcznie wykonane produkty, starannie opracowane w oparciu o wiedzę i doświadczenie.

 

Słodko-słony peeling grejpfrutowy

Peeling olejowy na cukrowo-solnej bazie, aromatyzowany naturalnym olejkiem eterycznym grejpfrutowym. Peeling łagodnie złuszcza martwy naskórek, a minerały i mikroelementy zawarte w mieszance soli wnikają wgłąb skóry. Olejek grejpfrutowy pobudza krążenie krwi i dzięki temu pomaga w walce z pomarańczową skórką.

MUS DO CIAŁA grejpfrut

Produkt, który pokochasz od pierwszego…powąchania. Jego receptura oparta jest na samych naturalnych masłach i olejach a wykonana jest z dbałością o szczegóły.

Bazą jest masło Shea, ktòre samo w sobie jest bogatym w witaminy kosmetykiem i doskonałym emolientem. Jest przy tym hipoalergiczny i polecany w pielęgnacji skóry atopowej oraz egzemowej.

Mus wzbogaciłam olejam kokosowym i migdałowym a dla uszlachetnienia i wzmocnienia dobroczynnych wartości, dodałam witaminę E.

Olejek relaksacyjny z nutą lawendy

Najnowszym produktem w tej kategorii jest olejek relaksacyjny  z nutą lawendy. Jest to produkt uniwersalny. Możesz użyć go zamiast balsamu, dodać do kąpieli lub olejować nim włosy. Lawenda ma działanie antyseptyczne, koi i łagodzi.

Wszystkie produkty opracowane są według autorskich receptur Mydlarni Józefy i posiadają ocenę bezpieczeństwa oraz są zarejestrowane w Europejskiej bazie kosmetyków CPNP.

All search results
X