Masz pytania? Chcesz złożyć zamówienie przez telefon? Zadzwoń!

Masz pytania? Chcesz złożyć zamówienie przez telefon? Zadzwoń ! 733 616 782

0

Your Cart

Mydło naturalne

Wszystko, co jest tworzone z miłością jest dobre. Matka natura obdarowała nas uzdrawiającymi roślinami, pielęgnującymi minerałami, zdrowymi i pachnącymi owocami, a wszystkiemu nadała piękne kolory i niesamowite właściwości. W naturze jest wszystko, czego potrzebuje nasza skóra, by poczuć się zdrowo, witalnie i luksusowo. Wiedziała już o tym prababcia Józefa, która w swojej mydlarni wieszała pod sufitem zebrane na łąkach zioła, suszyła w letnim słońcu ogrodowe kwiaty i skrzętnie wybierała najlepsze składniki do stworzenia mydła, które nie tylko myje i dba o ciało, ale dostarcza także przyjemności dla duszy, dając poczucie bliskiego kontaktu z ziemią i jej drogocennymi darami. Choć kilkadziesiąt lat temu nie było takiego dostępu do surowców, to potrafiła czerpać z natury. Tak samo jak prababcia Józefa, używam do swoich mydeł najlepszej jakości składników, z których wyciągam pielęgnacyjne walory, obłędne zapachy i kolory z otaczających mnie łąk i lasów. Nieodzownym składnikiem, który wypełnia każdy mój produkt jest miłość do tego, co robię i odziedziczona po prababci Józefie pasja, szacunek do produktu, z którego tworzę oraz cierpliwość do każdej kostki mydła, by przed oddaniem go w Twoje ręce, odleżało swój czas i dojrzało.

Naturalne sodowe mydło w kostce dzięki kilkuprocentowemu przetłuszczeniu ma właściwości szczególne. Nie narusza warstwy lipidowej skóry, tylko skutecznie ją myje i pielęgnuje, nie powodując przy tym wysuszenia. Jego zasadowość pozwala zadbać o odpowiednie PH zarówno cery, skóry w najdelikatniejszych miejscach oraz całego ciała. Oleje z których tworzę mydła są bogatym źródłem kwasów tłuszczowych, które są niezbędne dla prawidłowego funkcjonowania naszej skóry. Mydło naturalne likwiduje bakterie i drobnoustroje, jednocześnie nawilżając i odżywiając. Regularne stosowanie mydła naturalnego, wykonanego z dobrych surowców, takich jak masło Shea, czy olej migdałowy, sprawia, że skóra odzyskuje pierwotną równowagę i nie potrzebuje dodatkowej pielęgnacji. Ciało rozpieszczone naturalnym mydłem jest także zdrowsze o każdy dobroczynny składnik, który pochodzi z natury, zachowując jej zapach i kolor wyciągnięty prosto ze źródła.

Mydło jest wegańskie –  sporządzone ze składników roślinnych i mineralnych, a także zapakowane w ekologiczny papier, który nie zanieczyszcza środowiska tak, jak opakowania z tworzyw sztucznych. Jedna kostka o wadze 120 gram dobrej konsystencji wystarcza na kilka tygodni radości i obcowania z esencją natury.

Używanie naturalnego mydła to cudowne uczucie dawania swojej skórze odpowiedniej pielęgnacji, cieszenia się zapachem i przyjemną konsystencją oraz dbania o środowisko. Aby jeszcze bardziej uszczęśliwić swoje ciało i ducha po użyciu naturalnego mydła można skropić skórę naturalnym olejkiem z lawendy – to do demakijażu, to dla zrelaksowania ciała, to z miłości do niebieskofioletowego zapachu, który słodko otula i przynosi prawdziwą, czystą przyjemność.

Oferując moje produkty, zapraszam Cię do bezpiecznego świata natury, która zadba o Ciebie i da Ci to, czego potrzebuje Twoja skóra. Jedyne co zostanie po użyciu mydła w kostce to zdrowa skóra i twoja radość.

 

 

 

 

Dodaj komentarz

Twój adres e-mail nie zostanie opublikowany.

Back to top
X